top of page

05 Kas Per

|

Online Etkinlik

Annelik 101 ''Bağlanma''

Bu haftaki konu ''bağlanma'' temel niteliğinde bir konudur ve yetişkin bağlanmasına kadar konular birbirini açabileceği için öncelikle 0-5 yaş olmakla birlikte, her yaş grubundan ebeveyne hitap etmektedir.

Annelik 101 'Bağlanma'
Kayıt İçin İletişime Geçin
Annelik 101 ''Bağlanma''
Annelik 101 ''Bağlanma''

Saat ve Yer

05 Kas 2020 21:00 – 22:30 GMT+3

Online Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Haftanın konusu: Bağlanma

Haftanın konuğu: Doç. Dr. Mehmet HARMA

Moderatörler: Dr. Öğr. Üyesi Nihan Tezer Yörük, Uzm. Psk. Burçin Eleman, Uzm. Psk. Gülgün Kurtay

Her toplantının bir yaş grubu vardır. Bu haftaki konu ''bağlanma'' temel niteliğinde bir konudur ve yetişkin bağlanmasına kadar konular birbirini açabileceği için öncelikle 0-5 yaş olmakla birlikte, her yaş grubundan ebeveyne hitap etmektedir. 'Çocuğumla sağlıklı bağlanma adımlarını atabilmek için gösterdiğim çabalar yerinde mi? Sağlıklı bağlanma nedir? Bağımlılık mı bağlanma mı? Benden kopamıyor, kopmalı mı? ''Hayır'' dersem bağlanma yarası mı açarım? Sağlıklı bağlanma yetişkinlik için önemli mi?'' gibi sorularınıza bu hafta yanıt bulabilirsiniz.

Haftalık paylaşım grubuna kayıt olmanız gerekmektedir. Her paylaşım toplantısı çevrimiçi platform üzerinden gerçekleştirilecektir. 5.11.2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan toplantı 1.5 saat sürmektedir. Detaylı bilgi için iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page